FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 13524573
nr 1352 4573
ARMCHAIRS
one pair, rococo style, 19th century. Kompletterade/omarbetade, senare bemålning. Length: 62 cm. Width: 52 cm, height: 97cm cm, sitthöjd: ca 42 cm, färgslitage.
Ett par, rokokostil, 1800-tal. Kompletterade/omarbetade, senare bemålning. Längd: 62 cm. Djup: 52 cm, höjd: 97cm, sitthöjd: ca 42 cm
Condition: färgslitage
4000
SEK 3000
Monday October 5 2020
at 18:51:36
3/10 18:11:24